Login
Hasło
Jestem gościem
Loguj jako firmę
nagłówek
REKLAMA
stopka
Wygrani w konkursie - poznajcie ich... - 23.09.2010

Pragniemy poinformować o wynikach konkursu, który od marca toczył się  na stronach portalu.

Nagrodę pierwszą Profesjonalną sesję fotograficzną we wnętrzach Pałacu Ossolińskich otrzymuje Aleksandra Banakiewicz z narzeczonym.

Nagrodę drugą Miesięczny kurs tańca dla Par ufundowany przez prestiżową szkołę Tańca M&I Sulewscy otrzymuje Milena Wajda z narzeczonym.

Nagrodę trzecią zestaw perfum dla niej i dla niego ufundowany przez Arome De Perfum otrzymuje Marta Urbańska z narzeczonym.

W imieniu organizatorów:

slubnafotka.pl

palacossolinskich.pl

akademiatanca.pl

aromedeperfum.pl

oraz elistaprezentow.pl

Gratulujemy!

Uwaga - propozycje prezentów z portali aukcyjnych nie działają !!! - 08.04.2010

 

Prosimy nie zamieszczać prezentów wybranych z portali akcyjnych, ponieważ czas trwania aukcji jest ograniczony i w momencie zakończenia aukcji link nigdzie nas nie doprowadzi. Najlepiej zamieszczać link bezpośrednio do sklepu, producenta lub usługodawcy.

Narzeczeni do sesji zdjęciowej pilnie poszukiwani !!! - 23.03.2010

Rusza nowy konkurs, poszukujemy pary, która przekona nas, że to właśnie oni powinni być głównymi bohaterami sesji zrealizowanej przez profesjonalnego fotografa Marcina Samborskiego (www.samborski.com.pl) w cudownej scenografii Pałacu Ossolińskich w Sterdynii (woj. Mazowieckie) (www.palacossolinskich.pl) . Owoce takiej sesji, czyli płyta ze zdjęciami profesjonalnie przygotowanymi oraz 3 wybrane przez Narzeczonych zdjęcia wydrukowane w formacie 100x70 cm lub 50x70 cm (do wyboru) mogą stać się niepowtarzalną pamiątką jakże cudownego czasu narzeczeństwa lub poślubnych uniesień. Charakter sesji nie musi być standardowy-ślubny, zależy tylko od Was i Waszej pomysłowości.

Co zrobić, aby móc wziąć udział w konkursie:

1)      Należy założyć za pośrednictwem portalu www.elistaprezentow.pl  własną listę prezentów ślubnych, na stronie głównej instrukcja jak to zrobić. (min. 5 prezentów należy na tej liście umieścić).

2)      Zakładając listę będziecie mięli szansę zamieścić swoje zdjęcia (od 1 do 3), Wasze wspólne bądź każdego z osobna. To na ich podstawie będziemy wybierać zwycięzców konkursu. Nagrodzimy pary, które przekonają nas własnymi zdjęciami, że to właśnie oni powinni otrzymać możliwość zrealizowania tak niepowtarzalnej sesji zdjęciowej, chcemy Was poznać, pokażcie siebie, Waszą miłość.

3)      Należy zaprosić przynajmniej 5 gości, tak, aby mięli szansę zapoznać się z Waszą listą prezentów ślubnych (wysłać zaproszenie do 5 różnych adresów mailowych).

A dla tych, którym się nie powiedzie w walce o główną nagrodę, mamy nagrodę pocieszenia, również bardzo atrakcyjną, jaką jest miesięczny, grupowy kurs tańca w jednej z najbardziej renomowanych warszawskich szkół tańca M&I Sulewscy (www.akademiatanca.pl). Uwaga: ta nagroda realizowana jest tylko na terenie Warszawy. Drugą nagrodę pociewszenia stanowią ekskluzywne prefumy, zarówno dla niej, jak i dla niego, ufundowane przez sklep Arome de Perfum (www.aromedeperfum.pl).

Start konkursu: 24 marca 2010.

Zakończenie: 10 września 2010 roku. Nagrodzeni szczęśliwcy zostaną powiadomieni najpóźniej 15 września 2010, drogą mailową.

 

Regulamin konkursu

http://elistaprezentow.pl/prezenty-pl-regulamin.htm#23

 

Zapraszamy!!!

Zdjęcia z Pałacu Ossolińskich - 01.03.2010

Właśnie zamieściłem pod adresem blog.elistaprezentow.pl zdjęcia z przykładowej sesji wnętrza Pałacu Ossolińskich. Czego na nich brakuje? WAS. Już 15 marca rusza konkurs dla użytkowników portalu, gdzie do wygrania jest sesja fotograficzna z profesjonalnym fotografem w Pałacu Ossolińskich. Oprócz tej nagrody jest jeszcze miesięczny kurs tańca dla narzeczonych/młodej pary.

Zachęcam do odwiedzania portalu

- 28.01.2010
- 27.01.2010
BĘDZIE UJĘCIE ? POWIEDZ TAK - 27.01.2010

„Mając miłość w sercu, stań na ślubnym kobiercu” – stare przysłowie ujmuje swoją prostotą. Niegdyś wszystko było jasne: swaty, zaręczyny, wesele – strojno i najbogaciej. Wszystko miało swój niezaprzeczalny porządek i rytuał, no, bo „trza być w bytach na weselu”.

 

Dziś to my budujemy koncepcję swojej uroczystości, a sprzyja nam prężnie prosperujący i solidnie rozwijający się „rynek ślubny”. Jego szeroki zakres, w zasadzie pozostawia nas w przekonaniu, że na własnym ślubie wystarczy się pojawić, a wynajęta firma zrobi za nas wszystko. Nie wszyscy jednak mogą i chcą zdecydować się na nowoczesną opcję wedding plannera, czyli kogoś na kształt Mary Fiore (Jennifer Lopez w komedii romantycznej „Powiedz tak”), która jako specjalistka, potrafiła zorganizować każdy ślub, robiąc z niego prawdziwie romantyczne przyjęcie. Natomiast, w zasadzie każdy pragnie zarejestrować tę wiekopomną chwilę. Trzymająca kamerę, trzęsąca ręka wujka dawno już odeszła w niepamięć. W dzisiejszej dobie, film z uroczystości weselnej może być czymś na miarę artystycznego dokumentu.

„Research yourself”

W wyszukiwarkach internetowych mieni się od barwnych stron, oferujących swoje usługi multimedialne. Oczywiście każda z nich jest „wyjątkowo okazjonalną”. My w zachłyśnięciu otaczającego nas szczęścia i chęci uczynienia TEGO dnia wyjątkowym, gotowiśmy uczynić wiele…błędów. To jak nasz ślub zostanie uwieczniony na filmie nie jest przecież sprawą obojętną, zatem bardzo szybko należy zadać sobie pytanie – jak w wirtualnej dżungli wybrać coś faktycznie właściwego?

Między sztuką a rzemiosłem

Wstępnym i istotnym czynnikiem okazuje się już sam wygląd i układ danego portalu. Ociekające kiczem grafiki, tendencyjne zdjęcia, powielany wszędzie zakres usług, może wskazywać, że taka właśnie będzie oferta, w tak zwanym „realu”.  Warto też pamiętać, że nie sama cena, a zróżnicowanie usług - świadczą o konkurencyjności firmy, a zatem wnikliwość klienta jest niezwykle pożądana. Pamiętajmy, że decydując się na wybór firmy filmującej oraz montującej naszą uroczystość, mamy prawo wiedzieć, na co się decydujemy i z kim wchodzimy we współpracę. Na rynku nie brakuje przypadkowych i nieprofesjonalnych usług, które bazują, na zrozumiałej z resztą, naiwności przyszłych „Młodych”. Obsługa kamery i opanowany program montażowy, to znacznie za mało by usatysfakcjonować współczesnego klienta.

Etykietom dziękujemy!

Przekonała się o tym pani Karolina z Warszawy. „Przyznaję, że byłam trudnym przypadkiem” – mówi o sobie z uśmiechem. „Propozycja ślubu spadła na mnie dosyć niespodziewanie i pomimo, że bardzo się cieszyłam, przerażała mnie wizja tej całej szopki. Niestety, tak właśnie kojarzyło mi się wesele. Tematyczna impreza dla rodziny. Musieliśmy jednak wszystko sprawnie organizować i dużym problemem okazało się znalezienie właściwej firmy, która trafiłaby w nasze gusta, jeśli chodzi o filmowanie. W popłochu zwróciłam się z prośbą do Internetu, a on niełaskawie zalał mnie magmą tandety i ogólników. Szukałam w pierwszej kolejności czegoś tańszego i na szybko. Faktycznie mój wzrok został przykuty ogromnym napisem „Promocje!!!”, po kliknięciu, odesłał mnie komunikat – obecnie brak, prosimy śledzić aktualności”. Znamiennym i niepokojącym sygnałem jest niepokrywanie się oferty zamieszczonej w Internecie z tą, która faktycznie funkcjonuje. „To marketingowa manipulacja” – mówi Marek Nowak, specjalista ds. marketingu. „Usługodawca wie, że nawet, jeśli złapie klienta na fikcyjną promocję, to już połowa sukcesu – zawsze można zatrzymać go przy swojej ofercie, mamiąc innymi pseudo atrakcjami”.

„Nie mieliśmy faktycznie pomysłu na nasz ślub – wspomina dalej Karolina - a nie chcieliśmy, żeby był tak bardzo konwencjonalny”.

Zawsze na wysokości zadania

Wreszcie trafiliśmy na trop firmy, która zajmuje się nie tylko filmowaniem i fotografowaniem ślubów. Spodobało nam się, że „IdMultimedia” – jak sama nazwa wskazuje ma bardzo różnorodny zakres działań, przez co ich pomysły nie są tendencyjne. Na ich stronie można znaleźć proponowane scenariusze uroczystości, a każda para wybiera sobie daną konwencję. Mieliśmy przez to poczucie, że w zasadzie sami montujemy swoje wesele, więc wracały wspomnienia. Taka współpraca była już atrakcją samą w sobie!” – Dodaje Marcin, mąż Karoliny.

„Mamy świadomość konkurencji” – przyznaje pani Anna, zarządzająca firmą, – dlatego też tworzymy młody, prężnie działający zespół, który wie, czego ludzie mogą oczekiwać. Śledzimy trendy, cały czas się uczymy czegoś nowego, żeby nie poprzestać na tym samym i bezpiecznym. Za dużo łatwizny i bylejakości oferuje współczesny rynek. Dla nas bardzo ważne jest to, żeby klient nas poznał, dlatego na początku współpracy zawsze spotykamy się tete a tete. To oswaja, a sama współpraca staje się przyjazna i interaktywna – bardzo nam na tym zależy”.

Faktycznie mało jest takich działalności jak „IdMultimedia”, oferujących tak różnorodne pakiety i kombinacje, zarówno w materiałach filmowych jak i fotograficznych. Fotoksiążki, albumy i foldery zawierają w sobie wiele autorskiej oryginalności a cena nie jest jedynym wyznacznikiem gradacji. Sposób montowania charakteryzuje się znajomością wielu technik i efektów. Katalog podkładów muzycznych jest bogaty, ale przy okazji selektywny. Widać, że zarządzający firmą świetnie znają swoją profesję oraz umieją poruszać się na rynku mediów, dbając o właściwy wizerunek swojej firmy i świadcząc usługi na wysokim poziomie.

„Naszym najnowszym pomysłem jest gratisowe tworzenie stron internetowych Młodych Par, które sami mogą edytować. – Kontynuuje pani Anna – Media wciąż progresją, a „IdMultimedia” to zobowiązująca nazwa. Musimy, zatem stawać na wysokości zadania.”

Slubnafotka.pl - 25.01.2010

Nasz Partner -świetny fotograf z ogromnym doświadczeniem - Marcin Samborski ... sprawdźcie sami ... www.slubnafotka.pl www.samborski.com.pl

Pałac Ossolińskich - nasz Partner! - 25.01.2010

Z ogromną radoscią chcielibyśmy Was poinformować, iż kompleks pałacowo-konferencyjny Pałac Ossolińskich, który mieści się Sterdyni stał się naszym Partnerem. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony.

 

Zapraszamy do współpracy!!! - 06.12.2009

Szukamy profesjonalistów, których usługi i produkty będziemy mogli polecić na łamach naszego portalu w dziale ogłoszeń dla firm.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani proszę o kontakt na adres kontakt@elistaprezentow.pl

Konkurs rozstrzygnięty! - 25.07.2009

Szczęśliwcem, który 15.08 zabierze ze sobą osobę towarzyszącą na jedyny w Polsce koncert Madonny na warszawskim Bemowie została Pani Marta Urbańska. Serdecznie gratulujemy i życzymy udanej zabawy oraz spełnienia marzeń o prezentach ślubnych.

Redakcja portalu elistaprezentow.pl

Bilety czekają! - 05.07.2009

Przypominamy o trwającym konkursie dla Narzeczonych. Wśród wszystkich, którzy założą swoje listy prezentów za pośrednictwem portalu www.elistaprezentow.pl rozlosujemy bilety na koncert MADONNY. Losowanie już 25 lipca!! Szczegóły po kliknięciu na bilet zamieszczony po lewej stronie.

PROPOZYCJE PREZENTÓW. - 01.04.2009

Nasze PROPOZYCJE PREZENTÓW specjalnie dla Was wciąż się rozrastają. Masz super pomysł-dodaj go do propozycji. Zapraszamy do współpracy równieź sklepy internetowe lub osoby prywatne, które mają coś ciekawego do zaoferowania.

Wygrajcie bilety na MADONNĘ !!! - 01.04.2009

Wśród Narzeczonych, którzy założą swoją listę prezentów na portalu elistaprezentow.pl wylosujemy parę, która dostanie od nas bilety na koncert Madonny 15.08.2009 na warszawskim Bemowie. Zróbcie prezent sobie lub bliskim.

 

 

Co do czego? - 22.02.2009

Portal elistaprezentow.pl jest innowacyjnym rozwiązaniem dla Narzeczonych. Jest to pierwsza w Polsce tego typu inicjatywa, zatem zapraszamy do zapoznania się z możliwościami Portalu.

 

STWÓRZ SWOJĄ LISTĘ PREZENTÓW - tutaj po zalogowaniu Narzeczeni mogą stworzyć własną listę prezentów, również korzysytając z PROPOZYCJI PREZENTÓW. Dodając adresy email Waszych gości weselnych Portal automatycznie poinformuje ich o Waszej liście oraz przekaże dane dostępowe do Waszej listy. Wybrany przez nich prezent nie będzie dostępny dla kolejnych zalogowanych Gości. Wasi Goście po zalogowaniu będą mieć dostęp do informacji o Was i Waszej uroczystości weselnej.

 

DLA GOŚCI - jeżeli jesteś Gościem zaloguj się w lewym okienku, ZAZNACZAJĄC "Jestem gościem".

 

PROPOZYCJE PREZENTÓW - w tej zakładce są propozycje prezentów, z których może skorzystać każdy, bez konieczności logowania, czy zakładania konta. Jeżeli masz super pomysł na prezent ślubny, podziel się nim z innymi. Aby dodać pomysł na prezent ZALOGUJ SIĘ.

 

GIEŁDA OGŁOSZEŃ - ogłoszenia mogą dodać TYLKO zalogowani Narzeczeni, którzy chcą skorzystać z usług specjalistów, np. fotografów, kamerzystów, zespołów. Giełdę mogą przeglądać wszyscy, również nie zarejestrowani użytkownicy. Specjalistów zachęcamy do przeglądania i odpowiadania na ogłoszenia Narzeczonych.

Ruszyliśmy 17:36 22 lutego 2009 - 22.02.2009

Serdecznie zapraszamy wszystkich Narzeczonych i Gości weselnych jak również tych, którzy poszukują pomysłów na prezent. Zachęcamy Was do tworzena wlasnych list prezentów poprzez portal elistaprezentów.pl, a my poinformujemy o niej Waszych gości.

PnWtŚrCzPtSoNd